Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë për këtë pjesë të vitit, ndërsa gjatë ditës do të jetë mot me diell dhe me vranësira të ulëta deri në mesatare lokale, kryesisht në pjesët veriore. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor, vetëm në pjesët perëndimore era do të jetë nga drejtimi perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle