Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare, në orët e pasdites veçanërisht në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 21, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë prej 26 deri në 33 gradë. UV-7.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle