Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimor dhe drejtimi veriperëndimor e cila përgjatë Vardarit do të përforcohet përkohësisht. UV indeksi do të jetë 7.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle