Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Pasdite do të ketë kushte të jostabilitetit të izoluar me reshje të dendura shiu dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri në 20 gradë Celsius, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 28 deri në 36 gradë Celsius. UV=7

Butoni Kthehu në krye
Mbylle