Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 10 deri 18, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 25 deri 33 gradë. UV indeksi do të jetë 7, kumtoi DPHM.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle