Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi verilindor. Pasdite kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë kushte për reshje të shiut dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri në 21 gradë Celsius, kurse temperaturat maksimale do të arrijë nga 29 deri në 37 gradë Celsius. UV=8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle