Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

– Moti sot në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga veriperëndimi, ndërsa në pjesët perëndimore erë e përforcuar nga drejtimi perëndimor. Pasdite do të ketë kushte për shi të rrëmbyeshëm afatshkurtër dhe bubullima, kryesisht në rajonet malore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle