Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Pasdite në pjesët veriperëndimore dhe verilindore do të ketë kushte për paraqitje të izoluar të shiut. Indeksi UV do të jetë 8, njoftoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle