Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle