Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti paradite do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Pasdite moti do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe erë të fortë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle