Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti në mëngjes do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të ulëta deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare, kryesisht nga drejtimi verilindor. Pasdite pritet paqednrueshmëri me reshje lokale, bubullima dhe erë të fortë, ndërsa në disa vende kushte për paraqitje të motit të ligë. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 12 deri në 21 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijë në 30 deri në 38 gradë Celsius. Indeksi UV do të jetë 8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle