Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa në orët e pasdites dhe të mbrëmjes në disa vende do të ketë zhvillim të vranësirave me të reshura të mëdha, bubullima dhe erë të përforcuar, e cila lokalisht do të jetë me kushte për paraqitje të motit të keq, breshërit dhe erës së fuqishme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle