Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

 Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa pasdite me vranësira të vogla mesatare lokale. Do të fryjë erë e dobët mesatare kryesisht nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle