Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla mesatare dhe me erë të dobët veriperëndimore, ndërsa në pjesët perëndimore erë e dobët mesatare perëndimore. Pasdite dhe në orët e mbrëmjes do të ketë jostabilitet lokal me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle