Infopako SQParashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil, me të reshura lokale të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Në disa vende proceset do të jenë në formë të motit të keq me të reshura intensive të shiut, zbrazje të fuqishme elektrike, erë të fuqishme me shpejtësi prej 70 kilometrave në orë dhe paraqitje të breshërit, informojë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle