Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell, pasdite me vranësira lokale. Kah fundi i ditës kryesisht në pjesët perëndimore do të mot i jostabil me shi lokal dhe bubullima.. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë prej 25 deri në 31 gradë Celsius. Indeksi UV do të jetë 9, informon Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle