Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Në nivel lokal proceset do të jenë më intensive në formë të motit të ligë me reshje të shiut, bubullima, erë e përforcuar dhe kushte për paraqitje të breshrit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle