Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite dhe nga fundi i ditës me reshje të rrëmbyeshme lokale, bubullima dhe me erë të fortë. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 4 deri në 10, ndërsa ato maksimale nga 17 deri në 24 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle