Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Noti do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare dhe më ngrohtë. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit erë e kohëpaskohshme e përforcuar nga drejtimi jugor. Gjatë natës në pjesët veriperëndimore do të ketë shi lokal. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në 5, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë prej 16 deri në 21 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle