Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Mot me diell dhe shumë  nxehtë  me vranësira të vogla lokale paralajmërojnë sinoptikët për sot. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle