Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 12 në 21 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 28 në 38 gradë Celsius. UV=8

Butoni Kthehu në krye
Mbylle