Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

- Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla lokale dhe me erë të lehtë nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri 1, ndërsa ajo maksimale prej 11 deri 18 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle