Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

– Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri 21, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 32 deri 38 gradë. UV indeksi do  të jetë 8.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle