Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

– Moti do të jetë me diell dhe pak më freskët me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri 20, ndërsa ajo maksimale prej 31 deri 37 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle