Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare në pjesën veriperëndimore dhe perëndimore. Gjatë natës drejt ditës së dielë në pjesët veriperëndimore do të ketë reshje të dobëta lokale shiu dhe bore. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor në pjesët lindore. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -11 deri në -2 gradë, kurse temperaturat maksimale prej 4 deri në 13 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle