Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe ftohtë me periudha të diellit. Në disa vende do të bie borë. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit  përkohësisht erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 2 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 1 deri në 7 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle