Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell dhe i ftohtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare, përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë me interval prej -14 deri -6, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej -3 deri 6 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle