Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi veriperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle