Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare dhe me erë të dobët mesatare veriperëndimore më e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit. Temperaturat minimale do të jenë në interval prej -9 deri në 1, ndërsa ajo maksimalja prej 2 deri në 9 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle