Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale, si dhe me erë të lehtë nga drejtime të ndryshueshme. Paradite në disa lugina do të ketë mjegull. Temperatura minimale do të lëvizë në intervalin -9 deri në 0, ndërsa maksimalja do të lëvizë nga 3 deri në 9 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle