Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell, i ftohtë dhe me erë. Kryesisht në pjesët veriore do të ketë vranësira të lehta deri mesatare. Përgjatë Vardarit do të fryjë herë pas here erë e fortë veriperëndimore deri në veriore. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -7 deri në 3, ndërsa maksimalja do të lëvizë nga 5 deri në 12 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle