Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

- Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë mbi mesataren me vranësira të vogla deri mesatare, edhe pse paradite do të ketë paraqitje të mjegullës nëpër disa lugina. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle