Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Paradite do të jetë ftohtë me temperatura minimale të mëngjesit prej -6 deri në 2 gradë, ndërsa gjatë ditës temperaturat do të lëvizin nga 3 deri në 10 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle