Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Periudha e motit stabil dhe të nxehtë vazhdon edhe në ditët në vijim, por temperature maksimale prej sot do të jetë mesatarisht për dy grade më e ulët në krahasim me dje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle