Link i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo SQ

Fjalim i ministres Jovanka Trençevska (drejtpërdrejtë)

- Paraqitje e ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska në hapjen e konferencës treditore „Skill4FutureWeek”: Rruga drejtë ndryshimeve transformuese.

Shkup, 22 mars 2022 (MIA) – Fjalim i ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska në hapjen e konferencës treditore „Skill4FutureWeek”: Rruga drejtë ndryshimeve transformuese.

Konferenca mbahet në kuadër të projektit “Tejkalim i hendekut te aftësitë digjitale për krijimin e vendeve të reja dhe më të mira punës” i mbështetur nga Ambasada e Britanisë në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle