0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Parandalohet zjarr i përmasave më të mëdha mes fshatrave Istevnik i Vjetër dhe Pançarevë

Është parandaluar një zjarr i përmasave më të mëdha mes Istevnikut të Vjetër në Dellçevë dhe fshatit Pançarevë në Pehçevë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle