Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Parandalohet tentim për vrasjen e presidentit të Madagaskarit

Prokuroria e Madagaskarit publikoi se është parandaluar përpjekje për atentat mbi presidentin e Republikës, Andri Raoxhelina ndërsa janë arrestuar më shumë persona “të huaj dhe vendorë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle