0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Paralajmërime të rreme për bomba në hotelet në Selanik

Të paktën dhjetë hotele në Selanik dje morën një email nga një dërgues i panjohur duke paralajmëruar se ishin vendosur bomba, duke bërë që një seri evakuimesh parandaluese dhe kontrolle policore, të cilat zgjatën deri vonë natën e fundit, të shfaqen përfundimisht se Ky është një raport i rremë, por edhe një nga rastet e rralla, dhe ndoshta i pari i tillë i kërcënimeve të tilla masive në hotele, njofton korrespondentja e MIA-ja nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle