Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Paralajmërim për qytetarët për rrezik ekstrem nga zjarret në rajonin e Athinë, Atikë dhe në ishullin Evia

Banorët e rajonit të Atikës, rajon më I gjerë I Athinës dhe të ishullit Evia morën porosi nga Sekretariati për mbrojtje civile të Greqisë me paralajmërim për rrezik ekstrem nga zjarret gjatë ditës  së nesërme, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle