0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Parakushtet aktuale për hyrje në Greqi vazhdohen edhe për një javë

Dokument lidhur me Kovid-19 dhe PLF formular të plotësuar dhe testim i detyrueshëm gjatë mbërritjes në vend për ata të cilët nga Maqedonia e Veriut udhëtojnë në Greqi me test negativ, me masat aktuale për hyrje te fqinji jugor,  janë vazhduar edhe për një javë me vendim të Qeverisë greke, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle