0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Paradite mot shumë i ngrohtë, pasdite i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm

Moti paradite do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Pasdite moti do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe erë të fortë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle