0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Paradite mot me diell, pasdite në disa vende me shi dhe bubullima

Moti sot në mëngjes do të jetë me diell, ndërsa pasdite do të ketë zhvillim lokal të vranësirave të paqëndrueshme të përcjella me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar nga veriu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle