0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Paradite me vranësira jostabile, pasdite me shi, bubullima dhe erë të fortë

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në shumë vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë. Proceset lokale do të jenë në formë stuhie me reshje të dendura shiu, erëra të forta, shkarkime elektrike dhe breshër. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri në 19, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 24 deri në 31 gradë. UV=6.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle