0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Paradite kryesisht mot me diell, pasdite shi

 Moti sot paradite do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë rritje lokale të vranësirave të përcjella me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit, erë e fortë nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle