0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Paradite dy orë bllokadë në aksin rrugor rajonal Manastir – Resnjë – Ohër

Kultivuesit e frutave nga Prespa sot paradite nga ora 10 deri në 12:00  do të mbajnë tubim protestues në vendin e quajtur “Makazi” dhe do ta bllokojnë aksin rrugor rajonal Manastir – Resnjë – Ohër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle