Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Para protestës së sontme në Tiranë, ambasada amerikane ju bëri thirrje qytetarëve të saj që të shmangin turmën

- Para protestës së sontme të thirrur nga Sali Berisha, ambasada amerikane në Tiranë i paralajmëroi qytetarët e saj të cilët jetojnë në kryeqytetin shqiptar që të "distancohen nga protesta" dhe i paralajmëroi që t'i shmangin rrugët ku kalojnë protestuesit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle