0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Papandreu: Është koha e duhur që Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria të fillojnë negociatat me BE-në

Tani është koha e duhur dhe e vërtetë për të punuar me tempo më të shpejtë për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Shqipërisë në Bashkimin Evropian, tha ish kryeministri dhe ministri i Jashtëm grek Jorgos Papandreu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle