0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Papajoanu: Shpresojmë që së shpejti të mblidhet konferenca e parë ndërqeveritare BE-Maqedonia e Veriut

Shpresoj që së shpejti të mblidhet konferenca e parë ndërqeveritare BE -Maqedonia e Veriut, si dhe mbështetje për perspektivën evropiane të vendit tonë dhe pjesës tjetër të rajonit, tha zëdhënësi i Ministrisë greke të Punëve të Jashtme, Aleksandros Papajoanu në konferencën e sotme me gazetarë, lajmëroi korrespondentja e MIA-së nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle