0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Papa Françesku: Tre fjalët kryesore në martesë janë – “Të lutem, faleminderit dhe më fal”

Në një përpjekje për të inkurajuar çiftet e martuara, Papa Françesku tha se pandemia kishte përkeqësuar problemet ekzistuese në disa familje, u kërkoi çifteve të kërkonin ndihmë dhe kujtoi se tre fjalët kyçe në martesë ishin: "Ju lutem, faleminderit dhe më fal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle