0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Papa Françesku për vizitë treditore në Greqi

Me ftesë të presidentes së Greqisë Katerina Sakelaropulu, papa Françesku prej sot gjendet për vizitë treditore në Greqi, ndërsa krahas takimeve që do të ketë në Athinë, do të vizitojë edhe qendrën për pranim të refugjatëve dhe emigrantëve në ishullin Lezbos, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle